o projekte  | kritériá  | partneri  | PROJEKTY  | kampane  | reklama  | pridajte osobnosť  | kontakt  
Národná agentúra ISSN pridelila portálu
www.osobnosti.sk
ISSN 1338-2403

 
Denne aktualizované.
Osobnosti.sk (online)
 
Aj Vy máte možnosť podporiť Osobnosti.sk svojimi darmi a príspevkami zaslanými na účet občianskeho združenia Osobnosti.sk
4010825928 / 7500 - číslo účtu občianskeho združenia Osobnosti.sk
 
Vítam aktivitu projektu osobnosti.sk a páči sa mi. Častokrát totiž zanedbávame osobnosti vo vzťahu k svojej vlastnej histórií aj vo vzťahu k Slovensku. Cez osobnosti sa poznajú národy a štáty. Osobnosti sú ľudia, ktorí dokážu robiť nielen pre seba, ale aj pre okolie a navyše z ich práce čerpá celá spoločnosť.
Ivan Gašparovič, prezident Slovenskej repulibky
 
Osobnosti sú ľudia, ktorí sa zapísali do dejín a sú autormi niečoho, čo je trvalé a nemá pominuteľnú hodnotu. Čas ukáže najlepšie, ako to vlastne v skutočnosti je. Pretože ozajstné osobnosti nezapadnú prachom.
Ján Filc, člen Výkonného výboru Slovenského zväzu ľadového hokeja
 
Pre mňa je osobnosťou Slovensko ako také. Myslím si, že Slovensko si zaslúži titul osobnosti. A na Slovensku sú to ľudia, ktorí nás takto reprezentujú.
Ján Riapoš, predseda Slovenského paralympijského výboru
 
Projekt Osobnosti.sk si veľmi vážim. Považujem za dobré, že vznikol a že sa etabloval v našom spoločenskom prostredí. Naši ľudia sa takto pripomenú ďalším. Možno to budú pre niekoho vzory, ktoré budú chcieť dosiahnuť. Lebo títo ľudia pomaly, ale isto zaniknú.
prof. MUDr. Pavel Traubner, PhD., dekan Lekárskej fakulty Univerzity Komenského
 
Žijeme v dobe, kedy sa osobnosťami stávajú produkty mediálnych kampaní a hviezdy rôznych reality show. Naozajstný význam pojmu osobnosť degraduje. Skutočné osobnosti sú často krát v úzadí a málokedy poznáme práve ich názor na rôzne problematiky našej spoločnosti. Aj z týchto dôvodov vznikla asi pred troma rokmi myšlienka zrealizovať projekt Osobnosti.sk.
Ing. Viliam Koza, autor projektu, predseda o.z. Osobnosti.sk

Tlačová konferencia k spusteniu internetového portálu Osobnosti.sk.


 
v menách všade 
A B C D E F G H I J K L M N O P P R S T U V W Z

 

.: NAPOSLEDY PRIDANÍ

Ján Čižmár
Ivan Baláž Kráľ
Viktor Hidvéghy ml.
Jozef Majerčík
Róbert Bezák
Ondrej Francisci
Pavel Kapusta


    . veda a vzdelanie
    . spoločnosť
    . politika
    . kultúra a umenie
    . šport
    . médiá
    . biznis
hotelyms.sk


24hod.sk - denník pre všetkých
 Jozef Ondáš / manažéri v biznise

Jozef Ondáš

Jozef Ondáš
výkonný riaditeľ a generálny riaditeľ T-Systems Slovakia s.r.o.

životopis

Po ukončení základného štúdia matematiky, logiky, teórie skupín a algebry na Univerzite P. J. Šafárika v Košiciach, začal Jozef Ondáš pracovať na košickej univerzite ako učiteľ matematiky. Po roku praxe na univerzite prevzal svoj prvý post v oblasti informačných technológií na odbore informatiky v oceliarňach v Košiciach ako systémový programátor.
Okrem vzdelávania v oblasti IT a obchodu navštevoval Jozef Ondáš aj obchodnú školu verejnej univerzity vo Veľkej Británii, kde získal titul MBA. Jozef Ondáš nadobudol vzdelanie v oblasti obchodného riadenia, projektového riadenia, strategického riadenia, systémov riadenia podnikov, IT a obchodného riadenia a v mnohých iných oblastiach počas svojej profesionálnej kariéry.
Jozef Ondáš je výkonným riaditeľom spoločnosti T-Systems Slovakia, s.r.o. od apríla 2006. Spoločnosť T-Systems Slovakia, s.r.o. bola založená 28. januára 2006, Jozef Ondáš začal vo firme pracovať ako jeden z jej prvých zamestnancov.
V posledných desiatich rokoch pracoval Jozef Ondáš v spoločnostiach Slovenské železnice, Khorafi Business Machines v Kuwaite, Columbex International, Managament Skill Base na Slovensku, SAP Slovakia, IBM Slovakia v pozícii generálneho riaditeľa a v týchto funkciách získal mnohé skúsenosti v oblasti riadenia, marketingu, predaja, konzultačných služieb a informačných technológií (IT).
V roku 2003 bol Jozef Ondáš interným/externým poradcom ministerstva financií SR. Tiež bol členom riadiaceho výboru pre projekt Informačný Systém Štátnej Pokladnice.
Jozef Ondáš pracoval aj pre železiarne a oceliarne v Košiciach, kde nadobudol mnohé skúsenosti. Začal tam pracovať ako systémový inžinier v oddelení informatiky a čoskoro sa vypracoval na manažéra zodpovedného za centrálne spracovanie DP v spoločnosti a organizáciu PC strediska. Ako technický riaditeľ závodu centrálnej údržby bol zodpovedný za prevádzku a technický rozvoj všetkých technických aktivít.
V roku 1996 založil Jozef Ondáš charitatívnu organizáciu nazvanú “DeDo” a má v nej funkciu predsedu Dozornej Rady. Táto organizácia podporuje deti v detských domovoch, ich vzdelávanie a integráciu do spoločnosti po opustení domova. Organizácia tiež podporuje rodiny, ktoré sa ocitli v krízovej situácii.

Ocenenia:
2007 IT Osobnosť Roka

doplňte alebo opravte informácie doplňte linky

Zdroj: www.t-systems.sk


Verzia pre tlač
       

  Dnes je 16.01.2018

  Narodeniny/výročie  
  16.01.  Martina Moravcová
  16.01.  Juraj Švec
  16.01.  Svetozár Hurban Vajanský
  16.01.  Ivan Banič
  17.01.  Ladislav Čavojský
  17.01.  Daniel Gabriel Lichard
  17.01.  Ingrid Timková
  17.01.  Jozef Zsapka
  18.01.  Jozef Liščák
  18.01.  Dionýz Ilkovič
  18.01.  Peter Mihók
  18.01.  Juraj Lehotský
  18.01.  Želmíra Gašparíková
  18.01.  Ján Bukovský
  18.01.  Ivan Alexander Getting

  Dnes má meniny
  Kristína

  Zajtra má meniny
  Nataša    za január 2018


   pozrite si poradie TOP 51
   rebríček je zostavený podľa    návštevnosti osobností


  2303

  osobností
  v databáze portálu


KTO je KTO?
a
KTO bol KTO?
na Slovensku


 

(c) 2004 - 2010 Občianske združenie Osobnosti.sk | Powered and designed by NWS